zarabianie przez internet "
Zarabianie przez Internet:

Konto bankowe za darmo

Jak zarobić przez Internet?

Oszustwa w zarabianiu przez Internet

Polecane ebooki

Pomoc / FAQ

Blog
Najlepsze polskie programy partnerskie

Selkar
Netigo
Psychorada
ProPartner
Program partnerski mBank
Złoty Program Partnerski

Finanse przez Internet:

Konta w banku
Kredyty przez internet
MoneyBookers

Inwestownanie przez Internet:

Fundusze Inwestycyjne
Giełda Papierów Wartościowych
Giełda Walutowa Forex

Kontakt:

email:Patryk Wiśniewski
autor strony

GG 8738548

Jak zarobić przez Internet?

Programy partnerskie

Program partnerski to rodzaj współpracy pomiędzy Tobą, a jakąś firmą. Promujesz towary lub usługi firmy, w zamian za prowizje od sprzedaży.
Po zapisie do programu partnerskiego otrzymujesz specjalne linki z twoim loginem lub numerem. Gdy ktokolwiek kliknie w taki link i dokona zakupu Ty dostaniesz procent od sprzedaży.

Twoim celem jest nakłonienie, jak największej liczby ludzi, do kliknięcia w Twój link i dokonania zakupu. Twój zysk jest nieograniczony, im więcej osób kupi z Twojego polecenia tym więcej zarobisz.

Linki możesz promować na wiele różnych sposobów. Najlepszym sposobem jest własna strona WWW (o tym na dole strony). Możesz wysyłać e-maile do znajomych lub na posiadane listy mailingowe. Prostym, ale skutecznym sposobem jest stopka w e-mailach i postach na forum. Np.:

--
Patryk Wiśniewski
http://www.cneb.pl/?t=8083
Źródło wiedzy o e-biznesie

Dodajesz tego typu stopkę do wszystkich swoich maili, oraz do postów na różnych forach. To dobra i darmowa reklama.

Traktuj zarabianie w programach partnerskich jak własny biznes. Przy odpowiednim zaangażowaniu zyski z programów partnerskich, na pewno Cię zaskoczą.

Reklama kontekstowa

Reklama kontekstowa to prosta i wygodna forma zarabiania dla każdej strony internetowej. Wystarczy, że umieścisz na stronie specjalne kody. Reklamy automatycznie dostosują się do treści Twojej strony. Powiązanie teści reklam z treścią strony skutkuje zwiększeniem kliknięć w reklamę, a tym samym większeniem zysków wlaściciela strony. Najbardzej popularne system reklamy kontekstowej to Google AdSense, Adkontekst i OnetKontekst. Więcej informacji o rekalmie kontekstowej w ebooku: Google AdSense.

Własna strona lub blog

Jeśli myślisz o poważnych pieniądzach zarabianych przez Internet musisz pomyśleć o własnej stronie. Zapomnij o darmowych serwerach, właściciele umieszczą swoje reklamy na Twoich stronach i to oni zarobią, a nie Ty. Obecnie możesz mieć własny serwer i domenę za kilkadziesiąt złotych rocznie.

Na jednym serwerze możesz mieć i kilkadziesiąt różnych stron. Z własnej domeny możesz tworzyć za darmo setki poddomen. Np. mam domenę netwaluta.pl, mogę z niej stworzyć forum.netwaluta.pl czy ebooki.netaluta.pl . Tani serwer i domenę możesz wykupić np. tutaj.

Szybszym i prostszym sposobem na wlasną witrynę jest założenie bloga. Możesz to zrobić zupelnie za darmo np. na stronie blogger.com

Gdy masz już stronę i/lub bloga umieszczasz reklamy z progamów partnerskich i/lub reklamy kontekstowe. Gdy ktokolwiek kliknie w taki link lub reklamę na Twojej stronie i kupi coś, lub po prostu kliknie w reklamę kontekstową - zarabiasz. Im lepiej wypromujesz swoją stronę tym więcej zarobisz.

Konto w banku

Nie zapomnij otworzyć sobie konta w banku, byś mógł odbierac zarobione pieniądze. Masz obecnie duży wybór darmowych kont. Skorzystaj z porównania kont bankowych. Dla osób niepełnoletnich, które skończyły 13 lat, ale nie skonczyły 18, jest specjalne w izzyKonto w mBanku.

Jeśli masz jakieś pytania - pisz na patryk@netwaluta.pl

kredyt mieszkaniowy
copyright © Patryk Wiśniewski