zarabianie przez internet "
Zarabianie przez Internet:

Konto bankowe za darmo

Jak zarobić przez Internet?

Oszustwa w zarabianiu przez Internet

Polecane ebooki

Pomoc / FAQ

Blog
Najlepsze polskie programy partnerskie

Selkar
Netigo
Psychorada
ProPartner
Program partnerski mBank
Złoty Program Partnerski

Finanse przez Internet:

Konta w banku
Kredyty przez internet
MoneyBookers

Inwestownanie przez Internet:

Fundusze Inwestycyjne
Giełda Papierów Wartościowych
Giełda Walutowa Forex

Kontakt:

email:Patryk Wiśniewski
autor strony

GG 8738548

Internetowe oszustwa w zarabianiu przez Internet

Czytanie e-maili reklamowych

W Internecie znajdziesz tysiące stron, które obiecują Ci, że zarobisz kupę kasy jeśli tylko zapiszesz się, będziesz odbierał e-maile reklamowe i klikał w zawarte w nich linki. Nie mówią Ci tylko, że taki serwis wyśle nie więcej niż 30 płatnych maili, i na każdym zarobisz 1 grosz, czyli przez miesiąc zarobisz co najwyżej 30 groszy.
Systemy te zachęcają Cię do polecania ich innym obiecując np. 10% od każdej poleconej osoby, ale to nic Ci nie da. Jeśli polecony zarobi te 30 groszy Ty dostaniesz tylko 3 grosze. Nie trać na to czasu!

Piramidy finansowe

Tego syfu pełno w sieci. Zazwyczaj polega to na tym, że karzą Ci wpłacić np. 10 zł na 5 różnych kont bankowych, a następnie szukać, głównie poprzez rożnego rodzaju SPAM kolejnych naiwnych, którzy dadzą te 10 zł Tobie. Gdy zobaczysz w Internecie oferty typu "Poszukiwany pracownik do obsługi e-mail, 15000 zł na miesiąc" i adres e-mail na darmowym koncie, to jest to właśnie piramida finansowa, oszustwo.

Surfbary, sutosurfy itp.

Polega to na tym, że siedzisz cały dzień przed komputerem i oglądasz banery lub strony, w rożnych obcych językach i zbierasz punkty. Gdy po całym dniu gapienia się w ekran i klikaniu co jakiś czas, aby punkty się naliczały, zamieniasz punkty na pieniądze okazuje się zarobiłeś np. 35 groszy. Czyli lepiej zrobisz jeśli znajdziesz butelkę od piwa i sprzedasz ją w najbliższym sklepie.

kredyt mieszkaniowy
copyright © Patryk Wiśniewski